2023.02.23 godz. 11:49 Rybnik, Śląskie

Konsekwencje

Wyjaśnienie sytuacji

Witam! Co może grozić za złamanie komuś nosa? Doszło do szarpaniny i kolega uderzył dwa razy pokrzywdzonego, złamał mu nos... ogólnie nie bił go,nie kopał. Kolega nigdy nie był karany,jest też wpisany na listę POF. Martwi się teraz czy może pójść za to siedzieć. Ogólnie z tej bójki jest nagranie, są świadkowie. Pokrzywdzony też był wypity i na początku trochę agresywny,lecz nie uderzył pierwszy, można powiedzieć, że tylko się bronił.

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:24

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam