2020.07.21 godz. 21:11 Warszawa, Mazowieckie

WITAM CZY ADWOKAT MOŻE POPROSIĆ POLICJĘ O NOTATKĘ Z INTERWENCJI DOMOWEJ ?

Wyjaśnienie sytuacji

WITAM CHCIAŁEM ZAPYTAĆ CZY ADWOKAT MOŻE PROSIĆ POLICJĘ O NOTATKĘ Z INTERWENCJI DOMOWEJ CZY TO TRZEBA WYSŁAĆ PROŚBĘ POLICJI I PODAĆ NAZWISKO U OSOBY U KTÓREJ BYŁA INTERWENCJA

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2020 11:54

Dzień dobry, należy złożyć wniosek o wydanie notatki policyjnej. W treści wniosku należy wskazać datę, miejsce interwencji oraz osoby biorące w niej udział (o ile się zna ich personalia), Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 75% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)