2020.10.11 godz. 12:10 Siedlce, Mazowieckie

Jak odzyskać pieniądze?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie pieniędzy za wynajem mieszkania? Umowa została spisana, osoba ta zobowiązała się spłacić dług kilku miesięczny i już to się ciągnie ze 2 lata. Prawnie problem jest taki że nie było co miesiąc od tej kwoty odprowadzane procenty do skarbowego . Posiadam umowę z podpisem tej osoby i jej zobowiązaniem spłacenia dlugu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Paź 2020 16:31

Dzień dobry, w opisanej sytuacji pozostaje złożenie pozwu do sądu. Proszę pamiętać, że w sprawach o świadczenia okresowe termin przedawnienia wynosi 3 lata. Pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)