2024.05.14 godz. 20:09 Tczew, Pomorskie

Wyłudzenie spadku przez ciotki

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Czy jest możliwe podważenie testamentu- aktu notarialnego, pozyskanego postępem przez osoby niegodne spadku. Udział w całym złodziejskim procederze zmuszania spadkodawcy (alkoholika) do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem mają też inne osoby w tym ich rodziny. Dodam że sprawa toczy się od 2021 i jest naprawdę bulwersująca skandaliczna i nie spotykana

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Maj 2024 21:31

Oczywiście jest taka możliwość o ile oczywiście zaistniały określone przepisami przesłanki. Jeśli potrzebuje Pan (i) pełnomocnika, zapraszam do kontaktu w tej sprawie sprawie, adres email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)