2022.04.05 godz. 20:17 Łódź, Łódzkie

Witam. Czy jest możliwość by napisali mi Państwo wniosek o ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem, jeśli omowilibysmy czego bym po tym wniosku oczekiwał?

Wyjaśnienie sytuacji

Chodzi o to, że matka mojej córki stawia mi warunki, że np jeśli w piatek nie odbiore córki ze szkoły (a nie mogę zwalniać się z pracy, ponieważ dopiero co ją zmieniłem), to jej nie zobaczę w ogóle w weekend. Cały czas stosuje szantaż , a na szali stawia córkę. Chcę by sąd uregulował te spotkania, i nie były one zależne od warunków matki mojej córki.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Kwi 2022 08:25

Dzień dobry, jeżeli jest Pan zainteresowany odpłatnym sporządzeniem takiego wniosku, zapraszam do kontaktu.