2023.04.02 godz. 09:49 Krynki, Podlaskie

Witam czy jest możliwość odzyskania pożyczonych piendzy nie mam żadnej umowy podpisanej z tą osobą dałem na słowo i jest jej słowo przeciwko mojemu

Wyjaśnienie sytuacji

Byłem z jedną panią która była w związku małżeńskim ale tak mi swoje życie przedstawiała że chce odejść od jego że rozwód będzie i faktycznie pokazała papiery że wniosek złożony jest i czeka na rozprawę ale ona nie chce żadnych problemów żeby jej mąż nie narobił to żeby spłaci. Jej męża przet rozprawa chodzi o mieszkanie pokój kuchnia łazienka które kupiła za 54 tys i połowę spacic dla męża żeby nie utrudniał rozwodu wzięła pieniądze odemnie27 tys notarialnie pokazała że spłaciła jest ok ale przyszedł dzień rozwodu i powiedziała że ona wraca do męża i żadnych pieniędzy nie brała

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Kwi 2023 12:40

Dzień dobry. Oczywiście istnieje możliwość odzyskania pożyczonej kwoty. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)