2020.09.07 godz. 09:07 Stalowa Wola, Podkarpackie

Czy mam prawo ?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Czy mam prawo żądać zwrotu pieniędzy lub konieczności naprawy auta , które kupiłam 2 dni temu od sprzedawcy który zataił stan faktyczny pojazdy ujmując auto jest na złom Oraz to ze naraził mnie na utrate życia lub zdrowia ponieważ te wady auta mogły do tego prowadzić Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Adam Kłoszewski

Kąty, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Wrz 2020 15:16

tak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)