2019.12.26 godz. 08:35 Ciechanów, Mazowieckie

witam czy musze rejestrowac sie w bdo (prowadze jednoosobowa dzialanosc gospodarcza -uslugi transportowe ) nie naprawiam sam auta nie mam tez budynkow na firme

Wyjaśnienie sytuacji

witam czy musze rejestrowac sie w bdo (prowadze jednoosobowa dzialanosc gospodarcza -uslugi transportowe ) nie naprawiam sam auta nie mam tez budynkow na firme

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 10:52

Pytanie jest dość ogólne. Zasadniczo o muszą Państwo przeanalizować czy są wytwórcą odpadów a jeśli tak to czy ich rodzaj i ilość wymaga wpisu do BDO.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)