2024.04.28 godz. 22:37 Grójec, Mazowieckie

przedawnienie długu 2010r. Ultimo

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, czy podana na dole wierzytelność nie uległa przedawnieniu po tylu latach ? WIERZYTELNOŚĆ Z TYTUŁU UMOWY POŻYCZKI NABYTA NA PODSTAWIE UMOWY CESJI Z DNIA 2016-01-26 OD BANK POLSKA KASA OPIEKI SPÓŁKA AKCYJNA Imię i nazwisko MARIUSZ Kwota długu 12 199,00 zł Adres zamieszkania ZALESIE , Polska Nr zobowiązania w rejestrze wierzyciela 4092165-52168606 Tytuł prawny Umowa Powstanie zaległości 25.05.2010 Wysłanie wezwania do zapłaty 04.07.2016 Zaległość 12 199,00 zł Brak informacji, że firma zakwestionowała zobowiązanie lub zgłosiła jego przedawnienie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Kwi 2024 11:06

Roszczenie mogło ulec przedawnieniu (nie dług), o ile nie przerwano żadną czynnością procesową biegu terminu przedawnienia. Nie znając okoliczności ani sprawy, nie sposób odnieść się precyzyjnie do konkretnej sprawy. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)