2024.03.28 godz. 00:40 Przemyśl, Podkarpackie

Zwrot kapitalu I zysku???

Wyjaśnienie sytuacji

Witam,czytam wszędzie że podwyżkę za mieszkanie oblicza się na podstawie zwrotu kapitału i zysku ,a co w takim przypadku jak ma sie mieszkanie od wielu lat juz spłacone i nie ciążą na nim żadne koszty?jak obliczyć rentowność tego mieszkania?Od wielu lat wynajmuje mieszkanie nigdy nie żądałam podwyżki a ceny najmu poszły w górę juz2 prawie 3 krotnie jak uzasadnić teraz100% podwyżkę ?Nie mam żadnych wydatków na ulepszenie albo modernizację mieszkania

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Mar 2024 12:48

Można wprowadzić podwyżkę, ale należy zweryfikować wszystkie okoliczności sprawy. Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatną pomocą w sporządzeniu pisma do najemcy,, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)