2023.05.26 godz. 12:50 Rzeszów, Podkarpackie

problem z Adwokatem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałam adwokata z urzędu do sprawy rozwodowej przy spotkaniu z nim omówiłam że złoży wniosek do sądu o alimenty na dziecko niestety takowy wniosek nie został złożony . Po kilku miesiącach od innego adwokata dowiedziałam się że mam prawo do wideo konferencji . Niestety mój adwokat znając moją sytuację i wiedząc że mieszkam daleko od sądu w którym jest postępowanie nie pouczył mnie o moich prawach . Nie informuje mnie o postępach wiedząc że ukrywam się przed mężem który jest tyranem .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2023 11:32

Szanowna Pani, nie znam szczegółów sprawy, niemniej bez wątpienia może Pani złożyć wniosek o zmianę adwokata z urzędu.