2022.05.07 godz. 11:30 Bielsko-Biała, Śląskie

Pismo o eksmisję z domu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Dostałam pismo z kancelarii adwokackiej abym wyprowadziła się z domu rodzinnego do 30 dni, inaczej sprawa trafi na drogę sądową. Mogę jakoś odwołać się od tego pisma? Pracuje, opłacał rachunki mamie gdyż są na nią nadal przepisane. A o eksmisję podaje mnie brat który też mieszka w domu rodzinnym z rodziną, gdyż 10 lat temu dom z działami dostał jako darowiznę od rodziców. Tato zmarł 4 lata temu ,mama żyje. Zajmuje mu pokój w domku gdyż jak mówi, mieszkam u niego. Może mnie wyrzucić z domu tylko dlatego bo dom dostał jako darowiznę

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Maj 2022 19:19

W przypadku konfliktu z obdarowanym, może się to zakończyć nawet eksmisją. Warto przed eksmisja i jesli Pani uważa że jest bezpodstawna sprawdzić jak żył przed obw Obdarowaniem powód. Czy nie doszło do rażącej nie godności przed po i w trakcie zamieszkiwania przed przyjęciem darowizny. Typu pijaństwo a nie błahostki

Zmodyfikowano dnia: 07 Maj 2022 19:20