2023.02.01 godz. 09:15 Olesno, Opolskie

Wypowiedzenie umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałam w dniu dzisiejszym wypowiedzenie umowy o prace na czas nieokreślony, to był moj pierwszy dzien pracy po dłuższej nieobecności 2 miesięcy ze względu na dość poważny zabieg. Jako argument w wypowiedzeniu podali że byłam aktywna na mediach społecznościowych wrzucałam zdjęcia ze spaceru gdzie na l4 miałam napisane że mogę chodzić nawet musiałam to robić ponieważ zabieg był robiony na brzuchu. L4 było dawane w ciągłości gdy się kończyło byłam odrazu na kontroli aby wrócić do pracy ale jednak nie mogłam lekarz przedłużał je.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lut 2023 09:41

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana analizą sprawy pod kątem ewentualnego powództwa zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl