2023.07.28 godz. 15:37 Kraków, Małopolskie

Pismo o przyznanie kuratora dla dziecka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałam żółtą kartę, nie adekwatnie do sytuacji, teraz przychodzą do mnie osoby z mopsu jak i dzielnicowy wszyscy są zdania że nie widzą powodu dla którego dostałam tą kartę,. Została ona założona przez mojego syna z zaburzeniami który uczęszcza na terapię, wydawało mi się że wszystko idzie w dobrym kierunku i nagle dostałam pismo z sądu o przyznanie mojemu synowi kuratora w celu reprezentowania jego spraw czy to oznacza że będę mieć sprawę w sądzie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sie 2023 16:26

Najprawdopodobniej tak, sprawa została zainicjowana, ale trudno całościowo ocenić sytuację bez wglądu w dokumentację i bez ustalenia większej ilości informacji. W przypadku chęci uzyskania kompleksowej pomocy prawnej zapraszam do kontaktu. Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.