2020.10.09 godz. 14:40 Białystok, Podlaskie

Pytanie o spłatę kary

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Dostałem dziś listownie wyrok sądu za jazdę bez uprawnień zostało mi zasadzona kara grzywny oraz 6 miesięcy zakazu prowadzenia pojazdów. Widnieje również informacja o możliwości odwołania się od wyroku przez 7 dni. Ja nie chcę się odwoływać chciałbym zapłacić ta grzywnę aby mijał już czas tych 6 miesięcy jednak na tym piśmie nie ma podanego nr konta ani nawet informacji do kiedy mam opłacić. Czy dostanę jeszcze jednen list z taką informacja? Czy mam opłacić to w sądzie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Paź 2020 16:44

Po uprawomocnieniu się wyroku, powinien Pan otrzymać pismo z sądu z informacją do kiedy, ile i gdzie ma Pan zapłacić.