2024.02.29 godz. 12:47 Częstochowa, Śląskie

Pismo sadowe

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałem pismo z regionalnego sądu chciał bym napisać odwołanie chodzi o dług Orange odwołanie list dostałem 22.02 a mam 2 tyg na odwołanie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lut 2024 12:58

Dzień dobry, jeśli jest Pan zainteresowany odpłatną pomocą Kancelarii w tym zakresie zapraszam do Kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka Uranin e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl tel. 607153023