2019.12.03 godz. 18:04 Oświęcim, Małopolskie

Co to za wykroczenie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Dostałem wezwanie do stawienia się na komendzie w charakterze osoby podejrzanej w sprawie o wykroczenie z: art 23ust 1 UPZPTS Próbowałem wyszukać co to za wykroczenie, ale niestety nie podołałem. Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić co to za wykroczenie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Eleonora Markowicz

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Gru 2019 15:48

Ten skrót moim zdaniem wskazuje na ustawę o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, a sam czyn dotyczy braku zawiadamiania o zmianie adresu faktycznego przebywania.