2022.06.14 godz. 20:17 Sosnowiec, Śląskie

2miesiase wyroku

Wyjaśnienie sytuacji

witam dostalem wyrok 2lata i 2miesiace z czego 2lata mam odsiedziane w areszcie ktory opuscilem w marcu a wyrok dostalem w 1go czerwca .potrzebuje pomocy zeby nie wrocic do zakladu w ktorym bylem niejednokrotnie .czy moge starac sie o wokande z wolnosci i co mam zrobic zeby zdazyc przed nakazem doprowadzenia .bardzo prosze o pomoc oczywiscie za kazdy wniosek jestem wstanie zaplacic .moj email przem789@o2.pl

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Cze 2022 15:51

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 .