2022.06.10 godz. 08:56 Rzeszów, Podkarpackie

Witam dostałem zawiadomienie z sądu o zwolnienie warunkowe z SDE w dniu w ktorym konczy mi sie kara.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. 6 czerwca sad nie dal mi wczesniejszego zwolnienia z sde uzasadniajac tym ze jest męzem kuratorki do ktorej przynaleze i przelozyl posiedzenie z innym sędzią. Dostalem nie wezwanie a zawiadomienie o posiedzeniu w dzień mojego końca kary tj 30.06.2022. czy jesli sie nie stawie bo nie musze, to sprawa sie odbedzie ? Noe chce zeby dali mi warunkowe w dzien zakonczenia kary. Jak to wygląda ? Prosze o odpowieedz.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Cze 2022 13:52

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 .
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)