2020.10.19 godz. 11:04 Gdynia, Warmińsko-mazurskie

List gonczy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, dowiedziałem się ostatnio że jestem poszukiwany listem go czyn z §286 niby oszustwo typ podstawowy. Dostałem wyrok 8 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i grzywnę 1500zl której nie zapłaciłem. Sprawa była o wylkudzebie pożyczki czy to może o to chodzić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Paź 2020 20:08

Dzień dobry, jeżeli nie zapłacił Pan grzywny, Sąd najprawdopodobniej zarządził wykonanie zawieszonej kary pozbawienia wolności. Powinien Pan pilnie zająć się sprawą.