2022.09.12 godz. 09:20 Łódź, Łódzkie

Wypadek pod wpływem alkoholu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Dzień przed wypadkiem w późnych godzinach wieczornych spożywałem alkohol. Następnego dnia czułem się dobrze byłem pewny że wszystko jest w porządku. Spowodowałem wypadek. Po przyjeździe policji okazało się że w wydychanym powietrzu nadal mam alkohol. Byłem nieświadomy nawet że nadal jest we mnie alkohol. Jak można się w takiej sytuacji bronić? Nic nie wskazywało na to bym był pod wpływem alkoholu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Bystrzejewski

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Wrz 2022 12:54

Witam, Dziękuję za przesłane informacje. Są one niemalże kompletne, jednak w celu uzyskania pełnego opisu sprawy przesyłam link do formularza. Proszę o wejście na stronę https://legalnajazda.pl/formularz-jazda-w-stanie-nietrzezwosci-po-spozyciu-alkoholu/ wypełnienie go i odesłanie. W odpowiedzi prześlemy analizę sprawy dobraną do przedstawionego stanu faktycznego. Analiza sprawy na tym etapie jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Pozdrawiam