2020.06.23 godz. 10:09 Lublin, Lubelskie

Witam Dziewczyna była złożyła Wniosek do sądu o Alimenty córka ma 9 msc ile mogę dostać aliementów nie pracują stara się o 700 zł

Wyjaśnienie sytuacji

NIE WIDZĘ DZIECKA OD 1 MSC WCZEŚNIEJ RAZEM Z JEJ MATKĄ DRĘCZYŁY MNIE PSYCHICZNIE WYZYWAŁY MNIE DARŁY SIĘ NA MNIE NIE MOGŁEM POJECHAĆ NAWET DO BABCI NA 1 H CZY SĄD MOŻE ODEBRAĆ MI PRAWA DO DZIECKA PYTAŁEM JĄ WIELE RAZY JAK SIĘ CZUJE DZIECKO NIESTETY NIE ODPISAŁA NIC A INTERESUJĘ SIĘ TYLKO BOJĘ SIĘ TAM DO NICH IŚĆ DO JESZCZE PRZED PORODEM STRASZYŁA MNIE ŻE NAŚLE NA MNIE KARETKĘ WYZYWAŁA MNIE OD HUI A JEJ MATKA POWIEDZIAŁA GDZIE BYŁEŚ KŁAMCZUCHU JEBANY TY NIESTETY NIKT TEGO NIE MOŻE POTWIERDZIĆ FACET Z KTÓRYM SIĘ ROZSTAŁA SŁYSZAŁ TO ALE SĄ ZNOWU RAZEM PROSZĘ O ODPOWIEDZ DZIĘKUJĘ

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Cze 2020 15:29

Dzień dobry, wysokość alimentów uzależniona jest od usprawiedliwionych potrzeb dziecka oraz możliwości finansowych rodzica. Jeżeli Pan nie pracuje, to sąd będzie ustalał z jakiego powodu nie podejmuje Pan zatrudnienia i ile mógłby Pan zarobić, gdyby zaczął Pan pracować. z doświadczenia w podobnych sprawach wiem, że musi się Pan przygotować na kwotę 400-600 zł tytułem alimentów, jest to uzależnione od tego czy dziecko chodzi do żłobka, leczy się itp. Pozdrawiam adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)