2021.12.18 godz. 19:32 Suwałki, Podlaskie

Lichwiarska firma pożyczkowa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam firma Kviku straszy mnie windykacją mimo tego iż zrezygnowałam z ich pożyczki i odesłałam pieniądze w całości co robić? Najgorsze że nie ja jedyna jestem poszkodowana, ta firma to oszuści.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Mikołajczak

Poznań-Grunwald, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Gru 2021 10:18

Dzień dobry, jeżeli ma Pani wątpliwości co do legalności działań podejmowanych przez ww. firmę, powinna Pani zwrócić się w tej sprawie do Miejskiego Rzecznika Konsumentów, Rzecznika Finansowego lub Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)