2020.08.04 godz. 11:28 Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedzi na zarzuty.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam,firma windykacyjna twierdzi, że mam u nich rzekomy dług i wzywa do zapłaty. Ja nie przypominam sobie takiej sytuacji i chcę odeprzeć atak na moją osobę. Piszą do mnie maile, dzwonią i piszą sms-y. Przygotowałam pismo, które chcę im wysłać i mam pytanie czy lepiej mailowo czy poleconym za potwierdzeniem odbioru?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Sie 2020 14:54

według mnie lepiej poleconym za potwierdzeniem odbioru niż mailem. W sytuacji pierwszej mamy potwierdzenie, że doszło (na co wskazuje chociażby śledzenie przesyłki przez Pocztę Polską) i że faktycznie ktoś to odebrał. Przy mailu nie mamy takiej pewności, że faktycznie doszło i kto odebrał pismo
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)