2023.08.03 godz. 18:27 Głubczyce, Opolskie

Witam jak mogę napisać wniosek o dołączenie kolejnego wyroku do SDE który teraz odbywam?

Wyjaśnienie sytuacji

Mam już uprawomocniony wyrok 8 miesięcy pozbawienia wolności. Aktualnie przebywam na dozorze elektronicznym który kończy mi się 20 sierpnia 2023 roku. Czy mogę jakoś napisać wniosek o to aby te 8 miesięcy dołączyć do tej kary co teraz odbywam? Siedziałem już w Zakładzie Karnym 8 miesięcy i stamtąd wyszedłem na bransoletę. Mam na utrzymaniu 2 letnie dziecko i partnerkę. Jak mogę napisać wniosek o to aby dołączyli mi te 8 miesięcy do tego wyroku co teraz odbywam? Mogę prosić jakiś wzór?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Sie 2023 16:19

Dzień dobry, musi Pan napisać nowy wniosek o SDE.