2022.02.14 godz. 16:46 Bielsko-Biała, Śląskie

Rozprawa sądowa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Jak mogę sprawdzić datę rozprawy miałem wszystko zapisane ale gdzieś znikło i nie posiadam nic nawet sygnatury

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Lut 2022 16:54

Dzień dobry, Sąd powinien udzielić informacji poprzez biuro obsługi interesanta, a jeśli takowe nie działa w danym sądzie, to poprzez sekretariat wydziału, w którym prowadzona jest sprawa. Telefony są podane na stronie internetowej każdego Sądu. Jeśli jest Pan stroną postępowania, to ustalą sygnaturę po podaniu danych osobowych. Może być gorzej, gdy jest Pan świadkiem - wtedy warto zwrócić się do którejś ze stron sprawy o sygnaturę. Powodzenia i pozdrawiam, adw. Michał Filec