2019.12.19 godz. 11:05 Nowy Sącz, Małopolskie

Witam jak napisac do Sądu wniosek o przeprowadzenie rozprawy bez mojej obecnosci.Dziecko mam w poeczy zastępczej u rodziny spokrewnionej.Chcą mnie pozbawic praw

Wyjaśnienie sytuacji

Wniosek został złożony z urzędu.Mielismy badanie przez opinioznawcow i czytałem że pozbawienie jest zasadne.Nie chcę się denerwowac na sali rozpraw jak zobaczę moją niedoszła tesciowa.Nadmieniam że moja konkubina zmarla a dziecko nie chce utrzymywac kontaktow ze mna.Mam stawiennictwo obowiazkowe.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Gru 2019 07:33

W przypadku niestawiennictwa na rozprawę, sąd pominie dowód z Pana przesłuchania. Może również Pan napisać krótkie pismo do Sadu (dane sądu widnieją na wezwaniu), że prosi Pan o przeprowadzenie rozprawy pod Pana nieobecność