2021.11.17 godz. 20:01 Wrocław, Dolnośląskie

Komornicze zajecie konta giełdowego.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, jakieś 10 lat temu komornik zajął moje konto gry na giełdzie. Było tam jakieś 2-3 tys. złotych w akcjach. Niestety od tego czasu nic się nie dzieje. Konto ciagle zablokowane a pieniądze nie zostały pobrane. Co można w tej sprawie. zrobić? Mieszkam za granica od 15 lat do Polski nie jeżdzę i nawet nie wiem dokładnie za co ten dług. Myślę, ze może za telefon, z którego abonamentu faxem zrezygnowałem a potem się okazało, ze dalej oplata jest naliczana, bo podpis im się na zerwaniu umowy nie zgadzał. Z gory dziękuję za odpowiedz. Ryszard

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lis 2021 12:25

Proszę zadzwonić do komornika i dowiedzieć się, czy postępowanie egzekucyjne zostało umorzone.