2022.09.14 godz. 09:53 Katowice, Śląskie

Zobowiązania

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Jakiś czas temu wpadłam nieumyślnie w spirale zobowiązań finansowych w firmach pozabankowych. Obecnie pracuje, ale nie jestem w stanie spłacić wszystkich zobowiązań na czas a firmy windykacyjne nie maja litości. Chciałam zapytać czy są mi Państwo w stanie pomoc, co zrobić w takiej sytuacji? Jak sobie z nią poradzić i czy ja również w kwestii zaległości mam jakieś prawa będąc nękana przez firmy codziennie z nowymi dołączanymi odsetkami? Będę bardzo wdzięczna za udzielenie pomocy.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:05

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019