2023.06.25 godz. 09:14 Warszawa, Mazowieckie

Podział majątku-splata długów

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Jestem po rozwodzie zajmuję się podziałem majątku sprzedażą domu z hipoteką. Kredyt wzięłam na działalność gospodarczą dodam że mąż wyraził zgodę na wzięcie kredytu który w całości poszedł na remont domu. Nie było rozdzielności. Od roku sama spłacam dość duży kredyt. Jak się okazuje dom idzie na pół a kredyt na długie lata jest tylko mój. Jak to jest z takimi kredytami. Proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Cze 2023 15:59

Proszę wnieść o rozliczenie nakładów na majątek wspólny i zmniejszenie udziału męża w majątku. W razie gdyby potrzebowała Pani pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)