2022.10.10 godz. 12:44 Lublin, Lubelskie

Przestępstwo z art. 157 § 2 K.k.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, jestem podejrzany w sprawie o Przestępstwo z art. 157 § 2 K.k. Pobicie mialo miejsce podobno 4 lata temu, dziś dostałem pierwsze wezwanie na policje, jestem podejrzany, nigdy nie byłem karany, jak mogę się bronić w takiej sytuacji? Jeśli zostanę skazany, Czy w takiej sytuacji można dostać wyrok w zawieszeniu? Lepiej zeznawać czy odmówić składania zeznań? Podobno są zabezpieczone ślady dna, Nigdy nie byłem karany, Zupełnie niewiem jak to wygląda, nie miałem w życiu nic wspólnego z policją, aktualnie przebywam i pracuje za granicą Polski, czy muszę się stawić na komendzie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Maciej Tokarski

Stalowa Wola, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Paź 2022 11:36

Zapraszam do kontaktu priv. Muszę znać więcej szczegółów aby Panu dobrze doradzić. Może Pan zawsze ustanowić obrońcę który Panu pomoże tą sprawę przeprowadzić. Rzeczywiście okres 4 lat to sporo.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)