2023.07.31 godz. 12:29 Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Witam jestem poszukiwana osoba przez polską policję z powodu. poszukuje na podstawie: Art. 278 §

Wyjaśnienie sytuacji

Witam jestem poszukiwana osoba przez polską policję z powodu. poszukuje na podstawie: Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej...ukrywam się w Holandii i niewiem co mam z tą sprawą zrobić .bo nie mogę wrócić do Polski bo jak mnie policja złapie to pujde siedzieć.czy mogę jakoś uniknąć więzienia ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Lip 2023 13:10

Istotne jest w jakim celu jest Pani poszukiwana - czy już do odbycia kary czy też do ustalenia miejsca pobytu i przesłuchania w charakterzze podejrzanej. Oczywiście jest to do ustalenia. Jeśli potrzebuje Pani obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl