2023.10.05 godz. 07:14 Pisz, Warmińsko-mazurskie

Podział majątku.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Jestem przed rozwodem. Mamy mieszkanie własnościowe akt notarialny jest na mnie i żonę. Żona jest tam zameldowana z córką a ja mam zameldowanie gdzie indziej tu mam tylko tymczasowe. Czy przy podzielę majątku ma to jakiś wpływ ? Dziękuje Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Gru 2023 08:41

Dzień dobry, meldunek nie ma znaczenia przy podziale majątku. Jeśli jest to możliwe w Państwa sytuacji, zalecam podział majątku za porozumieniem stron.
Tak Nie

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Paź 2023 10:22

Nie, fakt zameldowania nie ma znaczenia dla sprawy o podział majątku wspólnego. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w sprawie o rozwód i podział majątku wspólnego, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)