2022.11.19 godz. 19:10 Postomino, Zachodniopomorskie

Odszkodowanie za pobyt i operację

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Jestem ubezpieczonaw generali. Prowadzę gospodarstwo rolne jest to ciężka praca fizyczna. W kwietniu i wrześniu tego roku miałam operację. Zgłosiłam o tym do ubezpieczenia, wraz z dokumentacją szpitalną, wnioskiem NNW oraz zaświadczenie lekarskie o zakończeniu leczenia. W odpowiedzi dostałam że umorzyli moją sprawę ponieważ nie dostarczyłam dokumentacji i wniosku. Co mam w tej sytuacji zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lis 2022 09:09

Dzień dobry, należy skontaktować się z ubezpieczalnią i ustalić jakich dokumentów brakuje i uzupełnić je. Roszczenie przedawnia się z upływem 3 lat od daty zdarzenia. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)