2023.08.02 godz. 13:35 Szczytno, Warmińsko-mazurskie

Sprawa rozwodowa i opieka nad dziecmi

Wyjaśnienie sytuacji

Witam jestem z mezem w trakcie rozwodu oraz opieki nad dziecmi. 7 lat temu maz zostawil nas dla innej leczy po jakims czasie chcial wrucic i dalam mu szanse ale to juz nie bylo to samo. Od czasu jak maz dowiedzial sie ze mam nowego partnera chce mi zniszczyc zycie, oczernia mnie wmawia wszystkim ze nie nadaje sie na matke i chce mi zabrac dzieci. Dzieci przez te lata maja swoje zdanie na temat meza gdyz nie kontaktuje sie z nimi w zaden sposob to i dzieci nie chca miec z nim kontaktu ani nawet z nim mieszkac gdyz on jak i jego matka zle traktuja dzieci. Co moge zrobic zeby nie stracic dzieci?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sie 2023 15:01

Złożyć odpowiednie wnioski dowodowe, w tym o opinię biegłego psychologa na okoliczność więzi dzieci w ojcem, jak również wykazując okoliczności, które mogą wskazywać na brak kompetencji ojca do sprawowania opieki nad dziećmi. Jeśli potrzebuje Pani odpłatnej reprezentacji w sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.siski@adwokatura.pl