2020.04.28 godz. 19:55 Białystok, Podlaskie

Kiedy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam jesteśmy z mężem w takiej sytuacji,że 5 lat temu pożyczylismy dla mojego brata 20 tyś zł na jego dlugi .Spisalismy z nim umowę na papierze, że s ciągu 5 miesięcy ma nas spłacić. Lata mijają A on nas zbywa.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Kwi 2020 12:43

Jeżeli nie chce zwrócić pieniędzy dobrowolnie to nie pozostaje nic innego jak wezwać go na piśmie do zwrotu pożyczki a następnie złożyć w sądzie pozew o zapłatę.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (6 głosów)