2021.09.10 godz. 18:28 Giżycko, Warmińsko-mazurskie

Problem z wydywaniem się z córką

Wyjaśnienie sytuacji

Witam jeżeli mam sadownie przydzielone dni nad opieka córki według mojego grafiku (praca co 2 dzień) a wpadaj mi chszciny i mam wolne 3 dni. Pod rząd to czy moja była partnerka może nie dać mi dziecka na te 3 dni

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Wrz 2021 19:18

Dzień dobry, obowiązują Państwa kontakty określone w postanowieniu sądu. Jeżeli matka dziecka nie zgodzi się przedłużenie kontaktu to nie powinien Pan go przedłużać. Pozdrawiam