2023.08.16 godz. 16:05 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Syn może otrzymać długi po moim wujku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam ma żłożony wniosek do sadu uzyskaniu zezwolenia na dokonanie czynności prawnej w imieniu małoletniego żeby rzeknać sie spadku w imieniu mojego syna ale cały czas sprawa jest w toku i a termi żekniecia jest 24 pazdziernika co mam teraz zrobic bo sadzie jest długa kolejka

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2023 19:23

złożenie wniosku, przerywa termin przedawnienia także spokojnie. z poważaniem Adwokat Michał Bukowski, Adwokat Kielce