2020.09.11 godz. 14:13 Warszawa, Mazowieckie

Uznanie dziecka w USC

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam 17 lat i jestem w 6 miesiącu ciąży. Urodzę dziecko 3 miesiące przed 18 rokiem życia, ojciec dziecka ma 28 lat. Chciałby uznać dziecko przed narodzinami w USC czy ja jako ze mam ukończone 17 lat będę mogła w urzędzie stanu cywilnego potwierdzić że to rzeczywiście ojciec dziecka?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Adam Kłoszewski

Kąty, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Wrz 2020 12:22

tak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)