2020.10.29 godz. 10:52 Słupca, Wielkopolskie

Problemy rodzinne

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam 24ata i 2 dzieci jestem po slubie 4 lata ślub cywilny. Moj mąż od jakiegos czasu pije alkohol po czym sa klotnie. Ostatnio ucieklam od niego ale mnie znalazl i zabral sila do domu. Obiecuje ze nie bedzie juz pil ale ja mu nie wierze. Chce sobie ulozyc zycie inaczej aby dzieci mialy cisze i spokoj. Niby teraz pokazuje jaki to nie jest dobry tylko to dlugo na pewno nie bedzie. Co ja mam zrobic?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Paź 2020 13:53

Jeśli nie widzi Pani szans na uratowanie małżeństwa to pozostaje skierowanie pozwu o rozwód, ewentualnie o separację. Sąd orzeknie z urzędu o alimentach na rzecz dzieci.