2020.07.15 godz. 13:27 Gdynia, Pomorskie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Witam....mam córkę 10 lat z ojcem córki dogadalismy się słownie w sprawie alimentów płacił je regularnie na konto co miesiąc od dwóch mmiesięcy nie płaci twierdząc że nie musi...moje pytanie brzmi co mogę z tym zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lip 2020 15:10

nie powinna się Pani dogadywać słownie z ojcem córki. Powinno być wszystko spisane. Może Pani wystąpić do Sądu o uregulowanie alimentów, bo inaczej nic Pani nie będzie mogła zrobić.