2022.04.14 godz. 10:52 Częstochowa, Śląskie

Zajęte konto przez komornikow

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam kilku komorników. Z mojej pensji przekazywana są pieniadze dla jednego z nich. Jednak zablokowane mam konto, gdzie wpływa dalsza część mojej wypłaty. Mogę wypłacić ok 2200 zł . Wpłynęła mi z pracy premia. Cześć została przekazana komorników i, reszta zablokowana przez bank. W tej sytuacji nie mogę płacić zobowiązań za czynsz, prąd, gdyż brakuje mi pieniędzy i popadam w większe dlugi. Pytanie. Jeśli na moje konto wpływają tylko poboru z pracy, komornik moze mi odblokować konto? Co mogę zrobić w tym przypadku., bo nawet 50 zł blokowane na koncie to dużo dla samotnej matki.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 18:56

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019