2022.08.16 godz. 15:46 Katowice, Śląskie

Okna

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Mam lokal ze spółki,,Kleofas,, podlegającej Sdsm.Mam bardzo stare okna, popękane szyby a deszcz wlewa się do mieszkania.Administrator nie chce mi ich wymienić bo nie mam umowy najmu i mam eksmisję.Dostalam odpowiedź,że wymienią mi po spłacie zadłużenia ,które obecnie wynosi 3000zl i po 6 miesiącach reguralnych opłat za mieszkanie. Okna nie wytrzymają tyle czasu boję się, że wypadną.Co zrobić

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Wrz 2022 16:05

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019