2023.09.11 godz. 13:56 Wałbrzych, Dolnośląskie

W jaki sposób to rozwiązać

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam pewien problem. Rok temu przez internet chciałam zamówić na raty dywany. Raty nie przeszły i zamówienie zostało anulowane. Zdążyłam już o tym zapomnieć aż kilka dni temu dostałam emeila że mam zapłacić za te dywany,które do mnie rzekomo przyszły. Ja żadnych dywanów nie dostałam a oni zadają pieniędzy. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Wrz 2023 14:17

Odrzucić pisemnie roszczenie wykazująć, że zamówienie ostatecznie zostało anulowane. W razie problemów zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl