2023.06.30 godz. 15:11 Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie

Sprawa Kradzieży

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam problem dotyczący kradzieży Od dwóch lat dorabiam sobie jako sprzątaczka u jednego Państwa Ostatnio oskazyli mnie o kradzież Biżuterii Ubrań i Pieniędzy Jestem tą sytuacją przytłoczona na tyle że dostałam depresji Leczę się Nie potrafię sobie z tym poradzić Ostalam oskazona bezpodstawnie Nie wiem ci zrobić jak się bronić Oni zgłoszą tą sprawę na Policję Nie mają dowodów oczerniają mnie Jak mam się bronić ? Proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lip 2023 18:02

Dzień dobry, niezwykle trudno odnieść się do sprawy nie znając jej szczegółów. Dlatego też proponuje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem, który po zapoznaniu się ze sprawą będzie mógł zaproponować rozwiązanie Pani problemu.