2024.05.26 godz. 23:20 Nowa Ruda, Dolnośląskie

Oszustwo

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Mam problem otrzymałam informację o paczce której nie zamawialam, paczka jest też od nieznanej mi osoby. Paczka z tego co widzę jest w nadaniu ze stanów . Co ważniejsze jest płatna , dodam 8 000 zlotych. Nie mam pojęcia co zrobić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2024 10:54

Dzień dobry, brzmi to potencjalnie jak próba oszustwa. Jeśli to tylko sms czy mail, to polecam lekceważyć takie wiadomości i nie wchodzić w linki z takich wiadomości, gdy wie Pani, że nic Pani nie zamawiała. Można też złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa na Policji lub w Prokuraturze. Pozdrawiam, adw. Michał Filec