2023.03.07 godz. 20:39 Bełchatów, Łódzkie

Umowa cywilna niewykonanie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam problem ponieważ mój były przyjaciel zniszczył mi samochód w sylwestra. Mam 19 lat i nie wiedziałem co w takim razie zrobić bo nie chciałem zrobić problemow. Doszliśmy do wniosku Ze odda mi pieniądze i podpiszemy umowę cywilnoprawna. Ale zaczęły się kręcenia i nie dostałem przelewu a data była napisana w umówię. Co w takim razie mogę zrobić kiedy umowa zostanie niespełniona ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Mar 2023 09:33

Dzień dobry, należy wezwać dłużnika do wykonania zobowiązania w formie pisemnej. W dalszej kolejności należy skierować sprawę do sądu. jeśli chce pan skorzystać z usług Kancelarii zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)