2020.01.23 godz. 14:41 Lublin, Lubelskie

Zobowiazania kredytyowe

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam problem z kredytami ktore zaciągnął na mnie moj syn. Syn wziął kredgty na mnie jakies trzy lata temu i ja sie dowiedziałam o tym rok temu. Dodam że moj syn leczy sie psychiatrycznie od 10 lat gdyz cierpi na schizofrenie paranoidalna i pobiera z tego powodu rentę gdyż jest całkowicie niezdolny do pracy. Proszę powiedziec czy jest jakies wyjście z tej sytuacji? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Eleonora Markowicz

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Sty 2020 10:23

W jaki sposób mógł zaciągnąć kredyt na inną osobę? Sfałszował podpis? Jak technicznie to wykonał? I czy w ramach obrony przed koniecznością zapłaty tych kredytów jest Pan/Pani gotów obciążyć syna odpowiedzialnością, co może skutkować postępowaniem karnym w przedmiocie ustalenia jego odpowiedzialności np. za oszustwo?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)