2024.02.04 godz. 12:36 Mory, Mazowieckie

Czy można coś z tym zrobić.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam problem z sąsiadem który wywiesił baner na swoim ogrodzeniu, baner w prowadzą w błąd i szerzy dezinformację. Baner pojawił się niedawno dziwnym trafem akurat kiedy moja nieruchomość została wystawiona na sprzedaż. Po wykonaniu paru telefonów do biura CPK i urzędu potwierdziłem że nic takiego niema miejsca. Sąsiedzi wprowadzają moich potencjalnych klientów w błąd mówiąc że są trzy warianty trasy i niewiadomo która będzie wybudowana. Z najnowszych informacji wiem ze został zaprojektowany tunel została też wydana opinia srodowiskowa.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lut 2024 06:41

Dzień dobry, Sugerowałbym wystawić wezwanie do sąsiada, o usunięcie informacji(baneru). W przypadku braku reakcji, sugerowałbym złożenie pozwu o odszkodowanie. Można również taki baner zgłosić odpowiednim służbom, aby skontrolowały nieruchomość, np. pod kątem legalności zawieszonego baneru, jak i estetyki. Pozdrawiam,