2020.02.17 godz. 12:05 Kraków, Małopolskie

rozwód bez orzekania o wiznie - treśc

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Mam przygotowaną treść pozwu rozwodowego bez orzekania o winie. Potrzebuję aby ktoś kto się zna na tych sprawach sprawdził czy jest poprawna forma itd gdyz chcielibyśmy zakończyć to 1 rozprawą. Czekam na informację Dziękuje Michał P.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lut 2020 16:44

Szanowny Panie, mogę odpłatnie sprawdzić poprawność pozwu o rozwód. W celu ustalenia szczegółów proszę o wiadomość prywatną. Z poważaniem, adwokat. Katarzyna Jarosz